s
Pro více informací a konzultace VOLEJTE: 603 466 620 !
Pouze sportem nezhubnete, teprve když upravíte i stravu, můžete dosáhnout pozoruhodných výsledků.

euroGeeN™ BALANCE obsahuje genetické znaky navržené speciálně pro Českou Republiku.
Zdraví člověka stojí na třech pilířích: výživa - pohyb a relaxace - psychická pohoda.

Pokud se chcete věnovat svému zdraví opravdu efektivně, nemůžete ve svém "diáři plánovaných změn" opomenout ani jednu z těchto tří částí, které podpírají funkčnost vašeho organismu! Pojďte s námi zkonzultovat své požadavky, a ověřit si, že i pro vás je individuální péče šancí na zdravější a pohodovější život...

Ačkoliv se naše závěry opírají o vědecké studie se stovkami a tisícovkami účastníků, určitě chcete znát i konkrétní příběhy. Než nám budete moci vyprávět ten vlastní, přečtěte si o několika našich klientech:

reference

Natálie Králová

Natálie Králová - reference změny váhy

  Jmenuji se Natálie Králová a při mých 32 letech a 160cm vážím pro mě krásných 55kg a to i díky programu euroGeeN™ BALANCE.

  Už od střední školy jsem byla robustnější postavy, ale neměla jsem dostatečnou motivaci s tím něco dělat. Po držení různých diet jsem sice vždy zhubla kolem 10kg, ale během drastického hladovění jsem postrádala energii a chuť do života. Proto jsem opět svá kila a „pneumatiky“ postupně nabírala zpátky. Nejvíc kilogramů jsem nabrala na vysoké škole, kde jsem týdny trávila na vysokošlolské koleji a tím pádem nedodržovala zdravý životní styl. Stravovala jsem se nepravidelně a nezdravě. Oblíbila jsem si fastfoody, které pro mne byly nejrychlejší a nejlevnější možná aleternativa stravování. Ale pří mé stále narůstající váze jsem si řekla dost. Vážila jsem necelých 80kg a s přibývajícími kilogramy rostly problémy se zády, nastaly dýchací problémy a hlavně mi klesalo sebevědomí. Díky výživovému programu své nutriční poradnkyně se cítím opět přitažlivě, a hlavně fit.

  Zhubnout jednoduché rozhodně nebylo, ale během půl roku jsem docílila vytoužené váhy a to je pro mne dostačujícím „motorem“ v tom nadále pokračovat.

Jindřich Potomek

Jindřich Potomek - reference změny váhy

  Mé jméno je Jindřich Potomek a jsem zaměstnán jako řidič kamionů. Je mi 42 let a toto zaměstnání vykonávam již od ukončení střední průmyslové školy. Jistě mnozí víte, co práce řidiče obnáší a co ne. Každopádně při mém nepravidelném spánku a stravování jsem během 10 let nabral neuvěřitelných 50kg. Přes týden jsem cestoval po celé Evropě a moje zastávky na jídlo byly převážně benzínové pumpy. Bagety s majonézou, to bylo moje. Manželka mi to sice vyvracela, ale já si nedal říct. Bylo to pro mě pohodlné a relativně levné. Bohužel náasledky mi nedocházeli. Ve 39 letech jsem vážil 130kg a s tím moje zdraví začlo značně pokulhávat. Kromě bolestí zad a kloubů mi byla diagnostikována cukrovka, což už byl dostačující impuls se sebou něco dělat. Právě moje manželka mě přivedla na určení metabolickéhoty typu euroGeeN™ BALANCE. Podporovala mě a pomáhala s nadstaveným výživovým režimem. I přes to, že týdny strávím v kabině kamionu, dá se program dodržovat a moje váha během roku klesla pod rozumných 90kg.

  Díky značné redukci váhy jsem opět ve formě a nedělá mi problém vyjet s rodinou na kolo a nebo udýchat fotbalový zápas s přáteli.